Odigrano prvenstvo u futsalu za gluhe i nagluhe osobe TK

U organizaciji sportskog saveza gluhih i nagluhih osoba TK-a u Banovićima je na sportskom poligonu Mačkovac odigrano  prvenstvo u futsalu za gluhe i nagluhe osobe.Učešće su uzele četiri ekipe iz Banovića, Tuzle, Srebrenika i Živinica. Ovo je prvo prvenstvo u futsalu gluhih i nagluhih osoba TK-a,savez broji šest ekipa i ovaj prvi put odlučili smo

Ovo je prvo prvenstvo u futsalu gluhih i nagluhih osoba TK-a,savez broji šest ekipa i ovaj prvi put odlučili smo da ga odigramo u Banovićima – kazao je Vehid Fejzić, predsjednik sportskog saveza gluhih i nagluhih osoba TK-a.

Prvo mjesto na prvenstvu osvojila je ekipa iz Srebrenika, drugo mjesto ekipa domaćina Banovića, treće mjesto ekipa Tuzle i četvrto mjesto pripalo je ekipi iz Živinica.

Najbolji igrač: Dževad Poljaković

Izvor: https://ckibanovici.com/2022/05/14/