SSTK: Izbor sportiste TK-a 2017 15. februara, prijave kandidata do 25. januara

U organizaciji Sportskog saveza Tuzlanskog kantona, a pod pokroviteljstvom Vlade Tuzlanskog kantona, u četvrtak, 15. februara  2018. godine u BKC TK Tuzla bit će održana tradicionalna manifestacija „Izbor sportiste Tuzlanskog kantona 2017.“. Organizacioni odbor manifestacije na svojoj prvoj sjednici donio je odluku o datumu i mjestu održavanja manifestacije, te formirao Izvršni dobro koji će relizirati

Organizacioni odbor manifestacije na svojoj prvoj sjednici donio je odluku o datumu i mjestu održavanja manifestacije, te formirao Izvršni dobro koji će relizirati organizaciju manifestacije i Ocjenjivački žiri koji će odabarati najuspješnije sportiste, sportistkinje i ekipe iz invalidnog i validnog sporta.

– Klubovima i savezima smo već poslali materijale sa informacijama vezanim za prijavu kandidata, koji u prostorije Sportskog saveza TK trebaju biti dostavljeni najkasnije do 25. januara 2018. godine – ističu iz Sportskog saveza TK-a.

Prijedloge za kandidate do navedenog datuma treba dostaviti u Sportski savez TK, ulica 2. oktobar br. 11. (zgrada Fakulteta za tjelesni odgoj i sport) svaki dan od 09:00 do 14:00 sati.

Po pravilima koje je usvojilo Predsjedništvo SS TK, svaki predlagač može predložiti samo po jednog kandidata za određenu kategoriju. Prijedlog mora biti na posebnom listu za svakog kandidata pojedinačno, sa njegova maksimalno tri najbolja rezultata

Također, Izvršni odbor Manifestacije će dodijeliti i specijalna priznanja i zahvalnice pojedincima, ekipama i pravnim subjektima.

(Tuzlainfo.ba)