Takmičenjem u odbojci za srednje škole počinju Male olimpijske igre 2017/2018

Sportski savez Tuzlanskog kantona  počinje sa realizacijom projekta Malih olimpijskih igara Tuzlanskog kantona, u kojima će učestvovati učenici osnovnih i srednjih škola. Kao i prethodnih godina takmičenja će se odvijati u sportskim disciplinama odbojka, košarka, mali nogomet i atletika). Svečano otvaranje i početak igara održat će se 19. aprila 2018. godine u Gračanici i to

Svečano otvaranje i početak igara održat će se 19. aprila 2018. godine u Gračanici i to takmičenjem u odbojci za srednje škole u muškoj i ženskoj konkurenciji za školsku 2017/2018. godinu.

Raspored:

Odbojka, srednje škole (djevojke):

• četvrtak, 19. april 2018. u 9:30 sati u SD Gračanica, domaćin takmičenja JU MSŠ GRAČANICA.

Odbojka, srednje škole (dječaci):

• petak, 20. aprila 2018. u 9:30 sati u dvorani MSŠ Kalesija, domaćin takmičenja  JU  MSŠ Kalesija.

Izvlačenje parova je u 09:00 sati, a svečano otvaranje takmičenja predviđeno je u 09:30 sati.

Učesnici trebaju sačiniti prijave sa imenima učenika i pedagogom, a prijava mora biti ovjerena te imati potpis direktora i pedagoga i pečatom škole u obrazac, koji je dio prijave koju su učesnici dobili i dostaviti ODMAH na e-mail: sportskisaveztk@yahoo.com (u sastavu NE SMIJU BITI učenici iz drugih škola).

Također, potrebno je obavijestiti direktore škola da na takmičenja pošalju učenike koji imaju uredan ljekarski pregled.

Prijavu za učešće u WORD formatu možete preuzeti OVDJE

Prijavu za učešće u PDF formatu možete preuzeti OVDJE

Poziv za odbojku za srednje škole u PDF formi možete preuzeti OVDJE

Sportski savez Tuzlanskog kantona